مسئولین و مدیران آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی فجر همواره سعی دارند تا هر روز بر کیفیت خدمات خود بیفزایند، در این راستا نیازمند نظرات ارزشمند شما هستند. یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها در ارائه خدمات موفق «رضایت‌سنجی» از مراجعین است تا بتوان  ارزیابی کرد که خدمات چقدر با انتظارات او هم‌خوانی داشته است. همچنین اهمیت رضایت مشتری در ایجاد حس خوب در مراجعین انکار ناپذیر است.

در این راستا آزمای‍شگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی فجر، با روش‌های مختلف  اقدام به جمع آوری نظرات، پیشنهادات و انتقادات از مراجعین محترم, پزشکان و آزمایشگاه‌‌های همکار نموده است که بدون تردید نتایج آن ها نقش مهمی در ارتقاء خدمات و جایگاه آزمایشگاه داشته است.

در صورت وجود هرگونه نارضایتی از عملکرد ما آن را از طریق فرم انتقادات و پیشنهادات ارسال نمایید، ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود. همچنین میتوانید به ایمیل feedback@fajrlab.com پیام دهید و ما را از نظرات ارزشمندتان آگاه سازید.

آزمایشگاه فجر همواره خود را مدیون ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده می داند.

ثبت پیشنهاد، انتقاد

نظرات شما برای ما مهم است و به ما کمک می کند کیفیت خدماتمان را بهبود دهیم. چنانچه در هر زمینه نظری دارید برای ما بنویسید. اگر در هر مورد شکایتی دارید از طریق تکمیل این فرم ما را در جریان بگذارید. ما متعهدیم ظرف ۷۲ ساعت به انتقادات و شکایت شما رسیدگی کنیم.

ساعات کاری

شنبه تا چهار شنبه ۶صبح-۷عصر
پنجشنبه ۶صبح-۴عصر

 جوابدهی از ساعت ۴عصر  الی ۷ شب

۰۱۱۳۳۴۱۱۱۰۳-۵

آدرس آزمایشگاه

آدرس آزمایشگاه فجر در نقشه

آدرس : ساری ، ابتدای بلوار کشاورز ، ساختمان دکتر مهدوی